رند نامبر

7 نکته طلایی برای فروش شماره دلخواه همراه اول، رایتل یا ایرانسل با بالاترین قیمت

7 نکته طلایی در فروش شماره دلخواه همراه اول و اپراتورهای دیگر، به همراه قیمت گذاری آنلاین و خرید سیم کارت های فروشی کاربران.
تاریخ انتشار :
08، بهمن 1398
دسته بندی :

فروش سیم کارت با بالاترین قیمت یکی از دغدغه‌هایی است که بسیاری از صاحبان سیم کارت‌های رند و غیر رند دارند. فرقی نمی‌کند چه نوع سیم کارتی داشته باشید، فروش شماره دلخواه همراه اول، ایرانسل یا رایتل نباید خیلی هم سخت باشد. از نظر ما که سال‌هاست در این زمینه فعالیت داریم، رعایت چند نکته ساده می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند تا سیم کارت خود را با قیمت معقول و البته مناسبی بفروشید.

نکته شماره 1: قیمت گذاری سیم کارت

در قدم اول باید به طور حدودی متوجه شوید که سیم کارت شما چه قیمتی دارد. یک شماره می‌تواند رند یا معمولی باشد. تشخیص نوع رند بودن سیم کارت (پله‌ای، حروفی، آینه‌ای و ...) نیز تأثیر مستقیمی بر قیمت سیم کارت شما دارد. خود شما نیز می‌توانید نوع رند بودن سیم کارت خود را تشخیص دهید و با مقایسه شماره‌های مشابه، قیمت حدودی سیم کارت خود را به دست بیاورید. شما همچنین می‌توانید با کارشناس‌ها یا فروشنده‌های این فعال در این زمینه تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید که قیمت گذاری سیم کارت شما را انجام دهند.

نکته شماره 2: پیدا کردن مشتریان بالقوه 

در گام دوم شما باید به دنبال پیدا کردن مشتریان احتمالی سیم کارت خود باشید. فروش شماره دلخواه همراه اول، ایرانسل یا رایتل از طریق انتشار آگهی در بستر شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن های فروش می‌تواند به سادگی انجام بپذیرد. راه دیگر این است که دست به کار شده و با چند فروشنده فعال در زمینه سیم کارت تماس بگیرید و بخواهید که سیم کارت شما را بخرند.

قیمت گذاری سیم کارت 0912 در وب‌سایت شماره ماندگار

البته این نکته را اضافه کنیم که حتی انتشار آگهی هم باعث می‌شود که این فروشنده‌ها خودشان با شما تماس بگیرند. یعنی به ندرت یک فرد عادی که در زمینه خرید و فروش سیم کارت فعال نیست، برای خرید سیم کارت با شما تماس خواهد گرفت. اما توصیه ما در این مرحله این است که حتماً صداقت گفتار و رفتار خود را حفظ کنید.

دلیل آن هم این است که شاید شما به این امر واقف نباشید؛ اما اکثر کسانی که با شما تماس می‌گیرند، در یک شبکه گسترده فروش سیم کارت قرار دارند که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با یکدیگر در تماس هستند. بنابراین بهتر است فکر اینکه به هر کسی یک قیمت متفاوت را پیشنهاد کنید، از سر خود بیرون کنید. در عوض، با توجه به قیمتی که در مرحله قبل به دست آورده‌اید، یک قیمت معقول و صادقانه به همه فروشندگان اعلام کنید.

در غیر این صورت، خود را دچار یک ریسک عمیق می‌کنید و احتمالاً در نهایت به عنوان یک فروشنده غیرحرفه‌ای در بازار فروش سیم کارت شناخته خواهید شد. در نهایت باید گفت در چنین شرایطی شما مجبور می‌شوید که سیم کارت خود را زیر قیمت بازار بفروشید.

فروش سیم کارت 0912 در وب‌سایت شماره ماندگار

نکته شماره 3: هنگام فروش شماره دلخواه همراه اول یا اپراتورهای دیگر، تبلیغ منفی نکنید!

فروش سیمکارت دلخواه همراه اول به بالاترین قیمت

معمولاً زمانی که بحث فروش شماره دلخواه همراه اول یا هر سیم کارت دیگری می‌شود، صاحب سیم کارت به طور ناخواسته برچسب‌هایی مانند انحصار وراثتی، دارای زنگ خور بالا یا عبارت‌هایی این چنینی به سیم کارت خود می‌زند. این عبارت‌ها می‌توانند باعث شوند که شماره شما به این زودی‌ فروش نرود. علاوه بر این، عبارت‌هایی مانند «این سیم کارت قبلا قیمتی 10 برابر امروز داشته است»، نمی تواند باعث فروش بیشتر شما شود. دلیل آن هم مشخص است. شما به جای این موارد می‌توانید روی نقاط قوت واقعی سیم کارت خود مانند سند دست اول (در صورتی که واقعا دست اول باشد) مانور بدهید.

نکته شماره 4: سود فروشنده را فراموش نکنید!

معمولاً بعد از قیمت گذاری سیم کارت، صاحب سیم کارت این تصور را دارد که هر قیمتی که برای سیم کارتش در نظر گرفته است، می‌تواند سیم کارت را به همان قیمت بفروشد. به عنوان مثال اگر ارزش سیم کارت شما 10 میلیون تومان باشد، شما نمی‌توانید سیم کارت خود را با این قیمت بفروشید. چرا که در این میان، سهمی نیز برای فروشنده سیم کارت شما در نظر گرفته می‌شود.

بنابراین حاشیه سود فروشنده را فراموش نکنید. این حاشیه سود حداقل 10 درصد خواهد بود. یعنی اگر شما سیم کارت خود را 10 درصد زیر ارزش واقعی آن بفروشید، طبق تجربه ما یک معامله پر سود را انجام داده‌اید. دلیل آن چیست؟ دلیل آن این است که فروشندگان سیم کارت در واقع سرمایه زیادی را صرف خرید و جمع‌آوری یک کلکسیون بزرگ از شماره‌ها می‌کنند. داشتن یک کلکسیون گسترده می‌تواند قیمت سیم کارت را بالا ببرد. اما شما با در دست داشتن تنها یک سیم کارت، نمی توانید شماره خود را به این قیمت بفروشید.

نکته شماره 5: هر فروشنده‌ای را انتخاب نکنید.

مهم است که شما سیم کارت خود را به یک فروشنده خوش‌نام و باتجربه بسپارید که در این زمینه قابل اعتماد باشد. البته در این زمینه تنها راهی که دارید، پرس و جو در مورد حسن سابقه آن فروشنده است. علاوه بر این، گاهی حوزه کاری یک فروشنده برای فروش سیم کارت شما مناسب نیست. می‌پرسید چطور؟ گاهی یک فروشنده در زمینه خرید و فروش سیم کارت‌های زیر 10 میلیون تومان فعال است؛ اما شما می‌خواهید که سیم کارت 25 میلیون تومانی خود را به او بفروشید. بنابراین مطمئن شوید که فروشنده مورد نظر شما، دقیقاً در حوزه فروش سیم کارت‌های مشابه سیم کارت شما فعال است.

نکته شماره 6: فروشنده زیاد به معنی شانس فروش بیشتر نیست

نه فقط در حوزه خرید و فروش سیم کارت، حتی در زمینه‌های دیگر نیز تصور بر این است که اگر کالای خود را به چند فروشنده بسپاریم، شانس فروش ما بالاتر است. ممکن است که این عقیده در برخی از موارد صحیح باشد؛ اما در مورد فروش شماره دلخواه همراه اول یا هر اپراتور دیگری، احتمالاً نتیجه عکس خواهد داد. چرا؟ دلیل آن این است که زمان و صبر دو عامل مهم برای فروش سیم کارت هستند. شما برای فروش سیم کارت خود باید اجازه بدهید که فروشنده زمان کافی برای این کار داشته باشد.

نکته شماره 7: با یک دست دو هندوانه برندارید!

گاهی اوقات بسیاری از صاحبان سیم کارت‌ها، ابتدا خودشان اقدام به فروش سیم کارت می‌کنند و بعد از آن که نمی‌توانند نتیجه مناسبی کسب کنند، سراغ فروشنده‌های فعال می‌روند. این مورد باعث می‌شود که شما یک فروشنده ناموفق جلوه کرده و احتمالاً شانس فروش سیم کارتتان نیز در مراحل بعدی کاهش یابد. بنابراین، یا خودتان تصمیم به فروش سیم کارت بگیرید، یا آن را به یک فروشنده متبحر و مورد اعتماد بسپارید. اما هرگز هر دوی این روش‌ها را با هم انجام ندهید.

برچسب ها
محمد حسین

بسیار جالب بود

ارسال پاسخ
17، بهمن 1398
0
0
تیم پشتیبانی شماره ماندگار

لطفا از طریق شماره های شرکت تماس بگیرین ، در خدمتتون هستیم

20، بهمن 1398
0
0
تیم پشتیبانی شماره ماندگار

ممنون از حسن نظرتون

17، بهمن 1398
0
0
develop box

مطلبی برای تست

ارسال پاسخ
03، شهریور 1401
0
0
تیم پشتیبانی شماره ماندگار

Ha dala

03، شهریور 1401
0
0
بارگذاری